Gesinimo antklodės

 • k75-gaisro-gesinimo-antklode-1-1-1

  Priešgaisrinės antklodės

  Gaisro gesinimo antklodės, skirtos gesinti gaisrus namuose ar darbo vietoje. Puikiai tinka gesinti virykles, degantį aliejų, taip pat šiukšlių dėžes, drabužius ir naudoti antklodę ten, kur kyla ugnies židinys.

  Jei nesate tikri, kurios priešgaisrinės antklodės Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Nedegus audeklas 1,20 x 1,00 m "AI"

  Nedegus audeklas puikiai tinka gesinti nedidelį, dar nespėjusį išsiplėsti gaisrą. Tinka gesinti užsidegus riebalams, tačiau juo galima gesinti ir degančius buitinės technikos prietaisus ar užsiliepsnojusius žmogaus rūbus.

  1289 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Nedegus audeklas AII - 1,20 x 1,80 m

  Nedegus audeklas puikiai tinka gesinti nedidelį, dar nespėjusį išsiplėsti gaisrą. Pagamintas iš nedegaus stiklo pluošto. Audeklo dydis: 1,20 x 1,80 metro.

  1490 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Gaisro gesinimo antklodė "K75"

  Gaisro gesinimo antklodė padeda užgesinti greitai kylančius gaisrus. Idealiai tinka gesinti viryklėms, šiukšlių dėžėms, drabužiams ir visur, kur kyla staigus ugnies židinys.

  2867 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Gaisro gesinimo antklodė "K100"

  Gaisro gesinimo antklodė, skirta gesinti gaisrą namuose ar darbo vietoje. Puikiai tinka gesinti virykles, degantį aliejų, taip pat šiukšlių dėžes, drabužius ir naudoti antklodę ten, kur kyla ugnies židinys.

  4026 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)