Dujų testeriai

 • csa-sgtg-pojemnik-z-aerozolem-testowym-1

  Dujų testeriai įvairiems priešgaisriniams detektoriams
  Šie testeriai naudojami atliekant bandymus su anglies monoksido, dūmų ir cigarečių dūmų detektoriais. 

  Jei nesate tikri, kurie dujų testeriai detektoriams Jums geriausiai tiktu – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais dujų testeriais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.   

  Dujų testas anglies monoksido detektoriams

  Testinis flakonas, skirtas paprastai ir greitai patikrinti anglies monoksido detektorių jutiklį 300 PPM koncentracijos aplinkoje. Testeris nekenkia plastikinėms detektoriaus dalims, neteršia ir nepalieka dėmių ant prietaiso. Tinkamai naudojant, produktas visiškai saugus žmonėms ir gyvūnams. Vienu flakonu galima atlikti 7 testus.

  2578 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Testas dūmų detektoriams

  Aerozolio flakonas, skirtas paprastai ir greitai patikrinti dūmų detektorio jutiklį, įmituojant įdentišką aplinką dūmų pasklidimo atveju. Flakone esančios medžiagos nekenkia plastikinėms detektoriaus dalims, neteršia ir nepalieka dėmių ant detektoriaus. Tinkamai naudojant, produktas visiškai saugus žmonėms ir gyvūnams. Testu paprasta naudotis.

  2809 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Testas cigarečių dūmų detektoriams

  Flakonas, skirtas patikrinti cigarečių dūmų detektoriaus jutiklio jautrumą. Tai švarus ir higieniškas būdas, leidžiantis atlikti bandymus be specialistų pagalbos.

  3446 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)